Speed Tuesday sprzedany w 4 h

DI
opublikowano: 12-01-2017, 22:00

Po raz pierwszy w swojej historii szwajcarska firma Omega zdecydowała się na sprzedaż zegarka online.

Odpowiedź internetowej społeczności przekroczyła oczekiwania. Miłośnicy marki z całego świata prześcigali się, aby zdobyć zegarek z najnowszej limitowanej edycji Speedmaster. 2012 egzemplarzy SpeedyTuesday zostało wykupionych z rekordową szybkością — w 4 godziny, 15 minut i 43 sekundy. Firma zakończyła promocję zegarka na profilu Instagram tuż po jej uruchomieniu. Legendarny Speedmaster jest jednym z najbardziej pożądanych zegarków kolekcjonerskich na świecie.

Bezpośrednią inspiracją dla wzornictwa Speedy Tuesday był model Omega Speedmaster Alaska Project III, stworzony dla NASA w 1978 r. NASA poszukiwała zegarka, który będzie czytelny i nie będzie odbijał promieni słonecznych, czyli odpowiedni do używania w otwartej przestrzeni kosmicznej. Nowy Speedy Tuesday pozostaje wierny temu wzorcowi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu