Spokoju, optymizmu i odważnych decyzji!

opublikowano: 24-12-2010, 09:16

Po gorącej dla każdego samorządowca jesieni przychodzi chwila świątecznego i noworocznego oddechu. Fakt - niedługa, bo w wielu gminach czy powiatach zaraz po świętach tematem numer jeden będzie budżet Anno Domini 2011. Właśnie - jaki to będzie rok? Życzymy Wam oczywiście, żeby był zdecydowanie lepszy...

- niech w te dni zagości w Waszych domach radość, spokój, niech w tych dniach króluje rodzina, wreszcie niech wszystkie zawodowe sprawy pozostaną przed drzwiami Waszych domów.

- niech w nowym roku nie zabraknie Wam optymizmu i odważnych decyzji. Na to czekają i firmy-kontrahenci samorządów i Wasi wyborcy, którzy oczekują widocznych efektów Waszych działań. Niech Was omija pokusa zaniechania i nie spocznijcie na początku kadencji na laurach. Wszak cztery lata miną błyskawicznie.

- życzymy Wam, by Unia nadal była hojna: abyście w tej i przyszłej perspektywie perspektywie mogli czerpać z jej skarbca pełnymi garściami.

-  tym, którzy są u władzy: wsłuchujcie się w głos opozycji. Nie wszystko, co proponuje, musi być a priori złe. To samo dotyczy tych, którzy przegrali listopadowe wybory. Nie krytykujcie na każdym kroku rządzących - wznieście się ponad podziały i w dobrych sprawach głosujcie razem. Żeby atmosfera pojednania brała górę nie tylko podczas przedświątecznych sesji rady miasta.

- wszystkim samorządowcom - by rząd nie przeszkadzał, a ministrowie nie pohukiwali, że coraz większą winę za rosnący dług publiczny ponoszą gminy, miasta, powiaty czy województwa.

Wesołych, spokojnych świąt

Marta Bellon, Tadeusz Markiewicz

None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane