Spotkanie dla doradców podatkowych z sędzią NSA

DI
opublikowano: 09-05-2011, 10:51

Jeszcze do środy doradcy podatkowi mogą skorzystać z bezpłatnego zaproszenia na spotkanie z sędzią NSA podczas konferencji organizowanych przez Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska i Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Dziś we Wrocławiu, jutro w Katowicach a w środę w Krakowie odbędą się kolejne spotkania z cyklu konferencji „Rola orzecznictwa sądów administracyjnych w praktyce stosowania prawa podatkowego”, skierowane do doradców podatkowych, prawników i dyrektorów finansowych. Mają na celu prezentację najbardziej doniosłych orzeczeń sądów administracyjnych i Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (ETS) z zakresu najważniejszych podatków oraz procedury podatkowej wraz z ich konsekwencjami w zakresie interpretacji przepisów polskiego prawa podatkowego. Ponadto uczestnikom konferencji zostaną przedstawione skutki przyjętych interpretacji w kontekście planowanych zmian w przepisach podatkowych oraz linie orzecznicze w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego, wynikające z dotychczasowej praktyki orzeczniczej.

Szczegółowe informacje na temat zakresu merytorycznego poszczególnych konferencji znajdują się na stronie internetowej www.doradcapodatkowy.abc.com.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Spotkanie dla doradców podatkowych z sędzią NSA