Spotkanie liderów PiS, Samoobrony i LPR o 16.30

(Marek Druś)
16-10-2006, 13:11

Andrzej Lepper nie wyklucza, że spotkanie odbędzie się "trochę później". Pytany o rozmowy odpowiedział: "będzie koalicja".

W poniedziałek o godz. 16.30 dojść ma do spotkania liderów PiS, Samoobrony i LPR - dowiedziała się tego dnia PAP ze źródeł zbliżonych do kierownictwa PiS. Lider Samoobrony Andrzej Lepper nie wyklucza, że spotkanie odbędzie się "trochę później".

Szef Samoobrony, pytany, w jakim stadium są rozmowy koalicyjne z PiS, odparł: "będzie koalicja". Lepper powiedział PAP, że do spotkania liderów dojdzie w poniedziałek, ale - jak zaznaczył - nie wiadomo, czy o godz. 16.30. "Może będzie trochę później" - przewiduje.

Od poniedziałkowego poranka w Sejmie trwały rozmowy między politykami PiS, Samoobrony i LPR, których tematem była nowa umowa koalicyjna między tymi trzema ugrupowaniami.

Według uczestników rozmów, Janusza Maksymiuka z Samoobrony i Wojciecha Wierzejskiego z LPR, możliwe, że umowa koalicyjna zostanie podpisana jeszcze w poniedziałek.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Spotkanie liderów PiS, Samoobrony i LPR o 16.30