Spożywcy pojadą do Słowenii

Dominika Masajło
opublikowano: 01-06-2017, 22:00

Złap kontrakt: Pod koniec sierpnia przy okazji targów „55th International Fair of Agriculture and Food Fair AGRA 2017” w miejscowości Gornja Radgona odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna Meet4Business Agra 2017.

 Wydarzenie to jest obecnie największą w Słowenii imprezą targową dla sektora spożywczego. Udział w giełdzie kooperacyjnej Meet4Business to możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale także zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą.

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaprasza Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej. W formularzu rejestracyjnym online należy określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać, a następnie przy ponumerowanych stolikach przedsiębiorcy odbędą serie indywidualnych spotkań z wybranymi firmami. Udział w giełdzie jest bezpłatny.

WAŻNA DATA

29.08

W tym dniu odbędzie się giełda Meet4Business Agra 2017.

WIĘCEJ INFORMACJI:

http://meet4businessagra2017.talkb2b.net/ Agnieszka Promianowska e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl tel.: +22 432-83-74

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu