Sprawa LFO: Prokuratura zbada nowy wątek w śledztwie i wróci do umorzonego

Polska Agencja Prasowa SA
18-05-2006, 14:05

Tarnobrzeska prokuratura okręgowa zajmie się nowym wątkiem w śledztwie dotyczącym nieukończonej budowy Laboratorium Frakcjonowania Osocza w Mielcu (Podkarpackie). Chodzi o wypożyczenie luksusowego samochodu Markowi Siwcowi przez jednego z głównych podejrzanych w aferze LFO, Włodzimierza W.

Tarnobrzeska prokuratura okręgowa zajmie się nowym wątkiem w śledztwie dotyczącym nieukończonej budowy Laboratorium Frakcjonowania Osocza w Mielcu (Podkarpackie). Chodzi o wypożyczenie luksusowego samochodu Markowi Siwcowi przez jednego z głównych podejrzanych w aferze LFO, Włodzimierza W.

Poinformował o tym w czwartek PAP rzecznik prokuratury, Edward Podsiadły. Dodał, że prokuratura także podejmie na nowo umorzony wcześniej wątek dotyczący narady w Pałacu Prezydenckim, na której miały być naciski, aby ministerstwo zdrowia przejęło finansowanie budowy LFO i aby äukryć" aferę z LFO. O takich naciskach miał mówić podczas przesłuchania w grudniu 2004 roku w tarnobrzeskiej prokuraturze Mariusz Łapiński, minister zdrowia w rządzie Leszka Millera.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Sprawa LFO: Prokuratura zbada nowy wątek w śledztwie i wróci do umorzonego