Sprawdzają innowacyjność firm

MBE
opublikowano: 11-06-2012, 00:00

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego audytu innowacji. Więcej dowiedzą się na czerwcowych spotkaniach.

20 czerwca w Rzeszowie i 27 czerwca w Krakowie przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, czym jest audyt innowacji, jak się go przeprowadza oraz jakie korzyści przynosi przeprowadzenie go w firmie. Spotkaniom będzie towarzyszył warsztat pod hasłem „Innowacyjne modele biznesowe — prawda czy fikcja?”. Są one organizowane w ramach projektu realizowanegoprzez Technopark Gliwice i Poznański Park Naukowo- -Technologiczny.

rojekt umożliwia przedsiębiorcom skorzystanie z bezpłatnego audytu innowacji. Polega on na przeprowadzeniu wywiadu z przedstawicielami zarządu oraz kierownikami zespołów projektowych. Audyt pozwala określić wpływ relacji interpersonalnych oraz typów osobowościowych zatrudnionych pracowników na możliwość podejmowania przez firmę działań innowacyjnych. Przedsiębiorstwo, które z niego skorzysta, otrzymuje pełny raport podsumowujący badanie audytowe, który będzie zawierał rekomendacje wykorzystania potencjału firmy w badanych obszarach oraz zaświadczenie o udzielonej pomocy de minimis. Wybrane przedsiębiorstwa będą mogły również skorzystać z usługi doradczej oraz szkoleniowej wspomagającej rozwiązywanie problemów i pokonywanie wyzwań.

Audyt daje zarządzającym firmą wiedzę na temat jej zdolności do wytwarzania innowacyjnych rozwiązań, kreatywności pracowników, mocnych i słabych stron zarządzania. Przyniesie też odpowiedzi na pytania, jak wzmocnić kreatywność pracowników i zwiększyć ich zaangażowanie w pracę. Projekt adresowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą zbadać poziom innowacyjności firmy i kreatywność swoich pracowników, a także otrzymać rekomendacje, pozwalające usprawnić zarządzanie firmą w tym zakresie.

Osoby zainteresowane udziałem w jednym ze spotkań powinny skontaktować się drogą e-mailową: [email protected] lub faksem: (61) 8 530 295. Szczegółowe informacje można zdobyć pod numerami telefonów: (61) 8 566 959 lub (61) 8 566 984 oraz wchodząc na stronę www.audytinnowacji.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane