Sprawdzony deweloper ma łatwiej

ANB
opublikowano: 18-10-2011, 00:00

MOIM ZDANIEM

Jacek Wachowicz

dyrektor wynajmu i sprzedaży Globe Trade Center

Na polskim rynku nieruchomości biurowych, który wciąż się rozwija, powstaje mniej nowych budynków. Dobre biurowce znajdują najemców. W uprzywilejowanej sytuacji są deweloperzy, którzy w ostatnich, trudniejszych czasach utrzymali zdolność do realizacji projektów, m.in. dzięki dobrej kondycji finansowej i wypracowanej wcześniej pozycji rynkowej.

Zyskują też firmy, które z uwagi na położenie i jakość swoich inwestycji biurowych są w stanie pozyskiwać dużych najemców jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w ziemię. Pozostałym trudniej zdobyć finansowanie w banku. GTC buduje 25 tys. mkw. powierzchni biurowej w Warszawie. W przyszłym roku planujemy kolejne inwestycje, m.in. szósty budynek Platinium Business Park w Warszawie, Wilson Office Park w Poznaniu i Centrum Biurowe Karkonoska we Wrocławiu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu