Srebro dało jaguara

ADM
opublikowano: 23-05-2006, 00:00

Dziś Daniel Mańkowski, zwycięzca gry inwestycyjnej Vip Trader, odbierze wywalczonego jaguara X-type. Gratulujemy!

We wtorek finał zorganizowanej przez Dom Maklerski X-Trade Brokers gry inwestycyjnej Vip Trader. Brało w niej udział 2200 uczestników — głównie menedżerów i właścicieli firm. Inwestowali wirtualne 100 tys. zł w instrumenty pochodne oparte na cenach walut, towarów i indeksów giełdowych. W gronie finalistów nie zabrakło graczy niezwiązanych zawodowo z finansami: w pierwszej dziesiątce znaleźli się dwaj lekarze i muzyk. Wygrał Daniel Mańkowski z Morąga, właściciel parkingów na Warmii i Mazurach, który prowadzi także działalność poligraficzną. W 40 dni wypracował aż 4736 proc. zysku! Opłacało się — za pierwsze miejsce dostanie jaguara X-type.

— Cały sukces zbudowałem na srebrze: 80-90 proc. przychodów pochodziło z handlu kontraktami na tym metalu — mówi zwycięzca.

Grał na krótkich pozycjach.

— Nie trzymałem żadnego instrumentu dłużej niż 24 godziny. Od samego początku moje decyzje były raczej zyskowne. W połowie gry ceny srebra bardzo skoczyły. Wtedy znalazłem się w czołówce i tam już zostałem — dodaje Daniel Mańkowski.

„Puls Biznesu” był patronem medialnym gry.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy