Stabilny proces inwestycyjny w funduszach KBC TFI to sposób na utrzymanie dobrych wyników inwestycyjnych?

Material partnera cyklu
opublikowano: 01-10-2012, 00:00

Czy wiesz, że...

Atrakcyjne wyniki inwestycyjne funduszy zarządzanych przez KBC TFI są możliwe dzięki usystematyzowanemu i sprawnie działającemu procesowi inwestycyjnemu. „Zarządzanie funduszami w KBC TFI jest bowiem oparte na procesie zespołowym, którego ciągłość i wysoki standard utrzymują się od wielu lat” — czytamy w ratingu Analiz Online dla KBC Akcyjny.

Zespołowy tryb podejmowania decyzji wyróżnia KBC TFI na polskim rynku. „Co do zasady, w funduszach otwartych KBC TFI decyzje dotyczące dopuszczalnego zakresu alokacji aktywów podejmowane są przez komitet inwestycyjny — mówi Jarosław Antonik, członek zarządu KBC TFI odpowiedzialny za pion inwestycji.

— Jednakże w ramach wyznaczonych przez komitet inwestycyjny zakresów, zarządzający funduszem ma swobodę decyzyjną. Może on też opierać swoje decyzje dotyczące zakupu konkretnych instrumentów finansowych na portfelach modelowych i opiniach biura analiz i doradztwa inwestycyjnego KBC TFI. Takie podejście doskonale sprawdza się na obecnym rynku, świadczą o tym atrakcyjne wyniki uzyskiwane przez fundusze otwarte KBC TFI”.

Materiał ma charakter promocyjny i nie stanowi usługi doradztwa inwestycyjnego. Inwestycja w fundusze wiąże się z ryzykiem, fundusze nie gwarantują osiągnięcia celu inwestycyjnego. Przed inwestycją należy zapoznać się z dokumentami funduszu, które są dostępne na www.kbctfi.pl W/w propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Material partnera cyklu

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu