Stadion Narodowy podczas Święta Saskiej Kępy

DI
opublikowano: 10-09-2010, 11:59

11 września odbędzie się V edycja Święta Saskiej Kępy. Podczas tej imprezy już po raz drugi będzie można odwiedzić stoisko pokazujące Stadion Narodowy w Warszawie.

Jeśli jeszcze nie wiesz jak w przyszłości będzie wyglądał Stadion Narodowy w Warszawie, przyjdź z rodziną lub przyjaciółmi w sobotę 11 września br. na ul. Plac Przymierza 6 (róg Paryskiej i Zwycięzców ) na Saskiej Kępie w Warszawie.

Goście odwiedzający namiot Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 14.00 - 19.00 będą mieli okazję zapoznać się zarówno z historią Stadionu oraz postępem robót na budowie. Odwiedzający zobaczą model stadionu oraz dowiedzą się jak stadion będzie funkcjonował w przyszłości.

Organizatorzy zachęcają, by przynieść ze sobą aparaty fotograficzne - zapewniają możliwość zrobienia sobie zdjęcia na przyszłym krzesełku stadionowym!

Co godzinę na stoisku przeprowadzony zostanie konkurs wiedzy o Stadionie Narodowym w Warszawie - dla zwycięzców przewidziano wyjątkową możliwość uczestnictwa w wycieczce na teren budowy stadionu. Tradycyjnie przygotowano także atrakcje dla najmłodszych - chętni wezmą udział w konkursie „Pomaluj Stadion Narodowy". Rysunki zostaną wyeksponowane w stoisku, a dzieci zostaną nagrodzone upominkami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane