Stalexport bliski zmiany trendu

Dariusz Karolak
opublikowano: 29-01-2001, 00:00

Stalexport bliski zmiany trendu

Przebieg WZA Stalexportu stwarza nadzieję, że cena emisji za długi zostanie rzetelnie wyliczona i uszanuje interesy akcjonariuszy. Byki pokonały opadającą stromo 2-miesięczną linię spadków, chociaż niedźwiedzie pokazały, że wciąż nie śpią spychając kurs do tej linii. Nie można jednak przejść obojętnie obok faktu, że na tygodniowym wykresie powstała pierwsza biała świeca od 12 tygodni. Poprzedzenie jej 11-oma czarnymi korpusami jest bardzo wymowne i dla wielu użytkowników metody japońskich świec stanowi wystarczającą przesłankę do spekulacyjnych zakupów.

Względnie łatwo da się podbić kurs do 16,50 zł, bo przy tym poziomie zbiegają się tygodniowa VAMA10 oraz 2-letnia linia wsparcia. Kupno przy 14,30 zł nie wiąże się z dużym ryzykiem. Potwierdził się podwójny szczyt DI-. Prawdopodobnie sygnały kupna pojawią się na szybkich oscylatorach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stalexport bliski zmiany trendu