Stalexport wzrósł po układach

Dariusz Karolak
opublikowano: 25-06-2001, 00:00

Stalexport wzrósł po układach

Rynek „kupił“ postępowanie układowe Stalexportu, chociaż wydaje się, że o wzroście decyduje czynnk spekulacyjny. Piątek potwierdził objęcie hossy utworzone przez poprzedzające 2 świece dzienne. Wolumen był duży, co z jednej strony daje nadzieję na krótkoterminową kontynuację wzrostów, z drugiej zwiększa ryzyko inteligentnej dystrybucji spekulacyjnych pozycji.

Na pewno można powiedzieć tylko tyle, że kurs STX będzie się często i mocno zmieniał, bo nie sposób przewidzieć ani wyników postępowania, ani reakcji wierzycieli na propozycje. Sprzeczne interesy banków mogą powodować próby stwarzania dodatkowych nacisków by wyłuskać co cenniejsze kąski, np. atrakcyjne nieruchomości. Stochastic osiągnął poziom przy którym ryzyko wystapienia korekty znacząco rośnie. Jednak nie wskaźniki, ale liczenie akcji i refleks zadecydują o wynikach inwestowania na tym rynku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stalexport wzrósł po układach