Stalprodukt <STAW.WA> Wybór członków do Rady Nadzorczej - RB Nr 16

BIG Bank GDAŃSKI S.A.
opublikowano: 28-06-2002, 16:41

WYBÓR CZŁONKÓW DO RADY NADZORCZEJ - RB NR 16

W zwiazku z upływem kadencji Rady Nadzorczej, w trybie § 24 pkt 1 a i b Statutu Spółki, w dniu 27.06.2002 roku powołano w skład Rady nowej kadencji następujące osoby:

Józefa Lisa - na przewodniczącego Rady Nadzorczej - lat 55, wykształcenie wyższe (inż. mechanik). Przebieg pracy zawodowej: Dyrektor Techniczny HTS S.A. Dyrektor Walcowni Zimnej Dyrektor Sprzedaży HTS S.A. Obecnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Komisji Wspólników NOVAPOL Stahlhandelsgesellschaft GmbH. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Bogdana Mikołajczyka - na członka Rady Nadzorczej - lat 45, wykształcenie wyższe techniczne, inż. metalurg, egzamin państwowy dla kandydatów do rad nadzorczych. Przebieg pracy zawodowej: od 1981 roku - nadal - HTS S.A. Mistrz stalowni konwertorowej Kierownik zmiany stalowni konwertorowej Z-ca Kierownika Stalowni ds. Modernizacji Kierownik Ciągłego Odlewania Stali Szef Biura Logistyki Obecnie zajmowane stanowisko: Szef Biura Logistyki HTS S.A Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Grażynę Migas - na członka Rady Nadzorczej - lat 43, wykształcenie wyższe (w roku 1983 ukończona Akademia Ekonomiczna w Krakowie), ukończony kurs dla kandydatów na głównych księgowych w roku 1996, zaliczony egzamin z kursu dla "Kandydatów na Członków do Rad Nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa". Przebieg pracy zawodowej: od 1999 - nadal Główny Księgowy HTS S.A. 1995 - 1998 Kierownik Działu Organizacji Rachunkowości 1995 - 1992 Z-ca Głównego Księgowego ds. Finansowych 1987 - 1992 Kierownik Działu Księgowości Zarobkowej 1983 - 1986 Samodzielna Księgowa Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Kazimierza Szydłowskiego - na członka Rady Nadzorczej - lat 49, wykształcenie policealne. Przebieg pracy zawodowej: od 1997 - nadal - Stalprodukt S.A. od 1997 - Wydział Blach Transformatorowych na stanowisku operator urządzeń produkcyjnych od 1993 - Dział Organizacji i Zarządzania na stanowisku samodzielny inspektor od 1998 - Dział Zarządzania Majątkiem i Nadzoru Właścicielskiego na stanowisku kierownik działu. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Stanisława Kurnika - na członka Rady Nadzorczej - lat 51, wykształcenie średnie (absolutorium z historii), Przebieg pracy zawodowej: od 1974 roku zatrudniony na stanowisku operatora urządzeń walcowniczych od 1992 do 1993 kierownik Działu Organizacji i Zarządzania od 1993 do 2001 specjalista w Dziale Public Relations, członek Rady Nadzorczej, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej ostatniej kadencji od 2002 - specjalista ds. organizacji. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Marię Sierpińską - na członka Rady Nadzorczej - lat 52, Profesor - pracownik naukowy Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Profesor - pracownik naukowy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, członek Rady Nadzorczej poprzedniej kadencji. Przebieg pracy zawodowej: Od 1974 roku zatrudniona w Zakładzie Ekonomiki i Organizacji Hutnictwa AE w Krakowie, Od 1993 roku zatrudniona w Katedrze Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw AE w Krakowie: specjalista z zakresu zarządzania finansami spółek, ze szczególnym uwzględnieniem przemysłów ciężkich (hutnictwa), konsulting w zakresie zarządzania finansami, programów naprawczych przedsiębiorstw, oceny kondycji finansowej, efektywności przedsięwzięć rozwojowych. Działalność dydaktyczna w żaden sposób nie jest konkurencyjna. Janusza Bodka - na członka Rady Nadzorczej - lat 40, członek Rady Nadzorczej poprzedniej kadencji, wykształcenie wyższe techniczne, absolwent Politechniki Krakowskiej. Od 1988 roku pracownik Zakładu Przetwórstwa Hutniczego na stanowiskach: technolog, specjalista technolog, kierownik Wydziału Warsztaty Mechaniczne, Od 1998 roku Prezes Zarządu Stalprodukt - Wamech. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Emitenta.

Data sporządzenia raportu: 28-06-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BIG Bank GDAŃSKI S.A.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stalprodukt &lt;STAW.WA> Wybór członków do Rady Nadzorczej - RB Nr 16