Stalprofil, Blachownia i PTF najlepsze na południu Polski

Mirosław Cichy
11-12-2001, 00:00

Po raz drugi, w telewizyjnym studiu TVP Katowice odbyła się regionalna gala Gazel Biznesu, na którą przybyło ponad 150 osób. Trzem, najbardziej dynamicznym firmom, z województw: śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, przyznano pamiątkowe statuetki. Otrzymały je: Stalprofil z Dąbrowy Górniczej, Polskie Towarzystwo Finansowe z Wrocławia oraz Petrochemia-Blachownia z Kędzierzyna-Koźla. Pozostałe zakwalifikowane do II edycji rankingu przedsiębiorstwa z tych województw otrzymały dyplomy i certyfikaty, potwierdzające przynależność do elitarnego Klubu Gazel Biznesu. Tegoroczna lista rankingowa została opracowana przez wywiadownię gospodarczą Intercredit Warszawa, wyspecjalizowaną w gromadzeniu informacji o przedsiębiorstwach oraz ocenie ich wiarygodności kredytowej.

Wśród zgłoszonych do udziału w II edycji Gazel Biznesu znalazło się 60 firm ze Śląska, 17 z województwa dolnośląskiego i 12 z opolskiego.

Najbliższa gala Gazel Biznesu odbędzie się w Krakowie — 29 stycznia 2002 r. Kolejne zaplanowano na 28 lutego w Szczecinie, 28 marca w Gdańsku, 30 kwietnia w Poznaniu oraz 28 maja w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Stalprofil, Blachownia i PTF najlepsze na południu Polski