Starosta Lidzbarski informuje

  • Komunikat partnera
opublikowano: 09-07-2019, 16:04

Starosta Lidzbarski informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim ul. Wyszyńskiego 37 (pokój nr 101A), w terminie od 25 lipca do 14 sierpnia 2019 r. zostanie wyłożony projekt operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków gminy Lubomino niżej wymienionych obrębów:
Bieniewo, Ełdyty Małe, Gronowo, Lubomino, Piotrowo, Poborowo, Rogiedle, Różyn, Samborek, Świękity, Wapnik, Wilczkowo, Wolnica, Wójtowo, Zagony.

Wszyscy zainteresowani mają prawo zapoznać się w podanym terminie z dokumentacją, uzyskać wyjaśnienia, zgłosić do protokołu uwagi i wnioski w tej sprawie.

Niestawienie się w wyznaczonym terminie i miejscu, oraz niezapoznanie się z w/w projektem, nie stanowi przeszkody do prowadzenia dalszych etapów postępowania, zatwierdzenia operatu opisowo-kartograficznego i ujawnienia nowych danych w ewidencji gruntów i budynków. Starosta Lidzbarski Jan Harhaj

Starosta Lidzbarski
Jan Harhaj

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Komunikat partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu