Starosta Starachowicki zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej

  • Materiał partnera
opublikowano: 08-06-2018, 16:35
aktualizacja: 08-06-2018, 16:36

OGŁOSZENIE

Na podstawie art. 113 ust. 5 i 6 art. 114 ust. 3 i 4 w związku z art. 124a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z 2018r., poz. 121 ze zm.)

Starosta Starachowicki zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Dąbrowa, gm. Pawłów, oznaczonej jako działka nr 96 o pow. 1,0500 ha, której stan prawny jest nieuregulowany, poprzez zezwolenie PGE Dystrybucja S.A. w Lublinie, Oddział Skarżysko – Kamienna na realizację projektu przebudowy sieci elektroenergetycznej w miejscowości Dąbrowa, polegającej na budowie na przedmiotowej działce sieci elektroenergetycznej kablowej doziemnej niskiego napięcia 0,4 kV wraz z doziemną linią oświetlenia ulicznego, kablami w izolacji z polietylenu usieciowanego.

W związku z powyższym, jeżeli w terminie 2 miesięcy od dnia niniejszego ogłoszenia nie zgłoszą się osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do opisanych nieruchomości, zostanie wszczęte postępowanie w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu