Ster-Projekt: Fiskus domaga się 4,3 mln zł zaległego podatku

(Marek Druś)
13-05-2005, 20:01

Ster-Projekt otrzymał w piątek decyzję Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie. Informuje on o kwocie zobowiązania podatkowego spółki w podatku od towarów i usług za miesiące październik, listopad oraz grudzień 2001 roku w kwocie 4.321.049 zł.

Ster-Projekt otrzymał w piątek decyzję Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie. Informuje on o kwocie zobowiązania podatkowego spółki w podatku od towarów i usług za miesiące październik, listopad oraz grudzień 2001 roku w kwocie 4.321.049 zł.

- Zarząd Ster-Projekt S.A., nie podziela stanowiska Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Warszawie, i w wyznaczonym terminie złoży odwołanie do Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie – głosi komunikat spółki.

Zarząd Ster-Projekt informuje, że w związku z tym, iż zgodnie z obowiązującym prawem wniesienie odwołania nie wstrzymuje wykonania decyzji, spółka w terminie wpłaci kwotę zobowiązania.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Ster-Projekt: Fiskus domaga się 4,3 mln zł zaległego podatku