STGroup: widać dobre sygnały

Dariusz Karolak
13-06-2001, 00:00

STGroup: widać dobre sygnały

Dużą aktywnością rynku popisał się nasz insider trader No. 1, STGroup. Na jej dziennym wykresie świecowym postał biały korpus marubozu, który z poprzednim czarnym tworzy wzrostową formację przenikania. Jej wiarygodność wymaga oczywiście potwierdzenia dalszym wzrostem cen. Zatrzymanie spadków nastąpiło podczas testowania dna z 14 III, 3,5 zł. Sygnały wzmocnienia widać na największej spółce z tej samej branży, Optimusie. Pole do spekulacji jest duże i ograniczone od góry tygodniową średnią VAMA10 przy 4,56 zł.

Na śmielsze prognozy jeszcze nie czas, chociaż przecięcie od dołu linii sygnału przez tygodniowy Stochastic zapowiada się obiecująco. Dwie kwestie pozostają groźne, zagrożenie podażowe ze strony władz spółki posiadających duże pakiety oraz dodatnia korelacja z pikującym w dół Stalexportem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / STGroup: widać dobre sygnały