Czytasz dzięki

Stock Polska otworzyło centrum logistyczne w Lublinie

ISBNews
opublikowano: 02-07-2015, 19:25

Stock Polska zainaugurowało działalność nowego centrum logistycznego w Lublinie. Obiekt będzie wynajmowany od firmy Goodman, podały spółki.

"Większe możliwości magazynowania produktów firmy Stock same w sobie odgrywają drugorzędną rolę. W głównej mierze chodzi o integrację planowania produkcji i procesów logistycznych, co w efekcie da spółce możliwość bardziej elastycznego i skutecznego kształtowania relacji z partnerami rynkowymi w obszarze dystrybucji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu usług dopasowanych do potrzeb klienta" - powiedział dyrektor Logistyki i Systemów Informatycznych Allan Jagger, cytowany w komunikacie. 

Otwarcie centrum to kolejny krok w procesie realizacji wizji rozwoju firmy Stock Polska - tym razem działania skupią się na wzmocnieniu i ukierunkowaniu operacji związanych z magazynowaniem i dystrybucją gotowych produktów na zróżnicowanym i wymagającym rynku polskim, podano również.

Asortyment Stock Spirits Group obejmuje ponad 25 marek różnego rodzaju produktów alkoholowych, takich jak wódka, napoje smakowe na bazie wódki, rum, brandy, gorzkie wódki oraz limoncello. Kluczowe marki wódki to Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, 1906 i Żubr. Główne rynki, na których działa grupa, to Polska, Czechy i Włochy.

Goodman jest zintegrowaną grupą, działającą jako właściciel, deweloper i zarządzający powierzchniami przemysłowymi i biznesowymi w Europie Kontynentalnej, Wielkiej Brytanii, Australii, Ameryce Północnej, Brazylii oraz regionie Azji Pacyficznej. Grupa inwestuje w nieruchomości przemysłowe, powierzchnie magazynowe i centra dystrybucyjne.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane