Stokrotka złożyła wniosek do UOKiK ws. przejęcia części mienia FRAC Handel

ISBNews
opublikowano: 17-12-2015, 09:14

Stokrotka złożyła wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia części mienia (ruchomości stanowiących wyposażenie placówki handlowej) FRAC Handel, podał Urząd.

Wniosek wpłynął 14 grudnia br., sprawa jest w toku.

"Na podstawie zawartej w dniu 4 grudnia 2015 roku warunkowej umowy przejęcia lokalizacji i warunkowej umowy zakupu wyposażenia pomiędzy 'Stokrotka' Sp. z o.o. a FRAC Handel Sp. z o.o. S.K.A., 'Stokrotka' Sp. z o.o. zgłasza zamiar koncentracji, polegający na nabyciu części mienia (ruchomości stanowiących wyposażenie placówki handlowej) wraz z nabyciem tytułu prawnego na podstawie umowy obligacyjnej do jednej lokalizacji na terenie południowej Polski w województwie śląskim, w której prowadzony jest handel detaliczny artykułami FMCG" - czytamy w komunikacie.

Stokrotka stanowi część detaliczną grupy kapitałowej Emperia.

Emperia Holding jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2002 r. Grupa Handlowa Emperia prowadzi działalność detaliczną, deweloperską i informatyczną.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Stokrotka złożyła wniosek do UOKiK ws. przejęcia części mienia FRAC Handel