Stracił dorobek życia - wyleczył ból w polskim szpitalu

opublikowano: 10-08-2011, 16:04

Słynny amerykański aktor i reżyser stracił ponad 10 mln USD  w 2008 r., które ulokował w piramidzie finansowej Bernarda Madoffa, ale jak mówi to doświadczenie nie złamało go.

- To tylko pieniądze. Jeśli posiadasz zdolność daną ci przez szaloną naturę to robienia pieniędzy, to utrata praktycznie wszystkich zarobionych przeze mnie kiedykolwiek pieniędzy jest czymś wręcz uwalniającym. Nie jestem nieszczęśliwy. Wynikły z tego pewne dobre rzeczy – powiedział John Malkovich.

Gwiazda filmu „Niebezpieczne związki” twierdzi, że jego filozoficzne podejście wynika ze spotkania w tym roku w szpitalu „prawdziwych” ludzi z problemami.

- Miałem operację kolana w szpitalu w Polsce, w klinice z prawdziwymi ludźmi, którzy naprawdę mięli problemy, w przeciwieństwie do mnie, który dostaje fortunę za udawanie, że mam problemy. To jest warte, by płacić za to miliony dolarów – wyjaśnił aktor.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Stracił dorobek życia - wyleczył ból w polskim szpitalu