Stwórz boisko-lodowisko

KA
opublikowano: 11-10-2011, 00:00

Złap kontrakt

Poznański Zarząd Zieleni Miejskiej poszukuje firmy, która zaprojektuje i wybuduje na terenie parku Podworskiego boisko do gry w siatkówkę i tenisa ziemnego, przystosowane jdo pełnienia funkcji lodowiska.

O zamówienie mogą się ubiegać firmy, które w okresie ostatnich pięciu lat zaprojektowały i wybudowały co najmniej trzy boiska o wartości minimum 100 tys. zł każde oraz wykażą, że posiadają środki finansowe lub zdolność kredytową na kwotę co najmniej 100 tys. zł i są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia również na nie mniej niż 100 tys. zł.

Należy też przedstawić wystawioną przez producenta sztucznej trawy specjalnie na poznańską inwestycję gwarancję na nawierzchnie boiska na okres nie krótszy niż trzy lata. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Zamawiający wymaga 3 tys. zł wadium. Wykonawca musi też wnieść zabezpieczenie należytego wykonania kontraktu w wysokości 5 proc. ceny ofertowej.

WAŻNA DATA

18.10

Tego dnia o godz. 10.45 mija termin składania ofert. Ich otwarcie nastąpi o godz. 11.

Kontakt:

Hanna Korn-Pospiech (kwestie merytoryczne) Adam Szymanowski (sprawy proceduralne) tel.: 61-860 85 00 w godz. 7-15

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy