Suski: poszerzenie 500 plus to indywidualny pomysł Szydło

PAP
opublikowano: 16-01-2018, 10:01
aktualizacja: 16-01-2018, 10:02

Kwestia poszerzenia programu "500 plus" nie była na razie dyskutowana na obradach rządu; to indywidualny pomysł wicepremier Beaty Szydło; premier Mateusz Morawiecki dowiedział się o nim z mediów - powiedział we wtorek szef gabinetu premiera Marek Suski.

Marek Suski
Zobacz więcej

Marek Suski Grzegorz Kawecki

W poniedziałek podczas spotkania z mieszkańcami Leszna (Wielkopolskie) w miejskim teatrze wicepremier Beata Szydło była pytana o przyszłość programu "500 plus" i o jego ewentualne modyfikacje. Jak zapewniła, program z pewnością będzie kontynuowany. Nie wykluczyła też, że w 2019 r. uda się go poszerzyć.

Suski pytany w radiu Plus, o jakie zmiany chodzi odparł, że nie wie. Jak dodał, "na razie nie było to dyskutowane na obradach rządu". "Myślę, że to jest jak na razie pomysł indywidualny pani Beaty Szydło; nie jest on mi znany" - podkreślił minister.

Dopytywany, czy Mateusz Morawiecki zna propozycję Beaty Szydło, powiedział, że premier "dowiedział się o niej z mediów".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Polityka / Suski: poszerzenie 500 plus to indywidualny pomysł Szydło