Swarzedz <ZEDZ.WA> 56/2003 zmiany w składzie Zarządu Swarzędz Meble S.A.

Radosław Omachel
opublikowano: 07-10-2003, 17:19

Swarzedz <ZEDZ.WA> 56/2003 zmiany w składzie Zarządu Swarzędz Meble S.A. 56/2003 ZMIANY W SKŁADZIE ZARZĄDU SWARZĘDZ MEBLE S.A.
Zarząd Swarzędz Meble S.A. informuje, iż w związku z przeprowadzaną reorganizacją systemu zarządzania grupą Swarzędz S.A., w dniu 06.10.2003 r., Pan Michał Błach oraz Pan Jacek Zdybel złożyli rezygnację z funkcji Członka Zarządu Swarzędz Meble S.A. Pan Michał Błach i Pan Jacek Zdybel pozostają Członkami Zarządu Swarzędz Market S.A.
Rada Nadzorcza ustaliła, iż w skład Zarządu Spółki wchodzą trzy osoby, tj. prezes i dwóch wiceprezesów. W związku z powyższym Rada Nadzorcza powołała z dniem 06.10.2003 r. Pana Andrzeja Ornata na Wiceprezesa Zarządu Spółki.
Pan Andrzej Ornat (57 lat) posiada wykształcenie wyższe - Uniwersytet Warszawski Wydział Psychologii i Pedagogiki oraz ukończone podyplomowe studia w Szkole Głównej Handlowej i w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Był m.in. nauczycielem, Naczelnikiem ZHP, ministrem - członkiem Rady Ministrów. Od 1993 r. pracuje w strukturach grupy kapitałowej Swarzędz S.A. Obecnie jest Wiceprezesem Zarządu - Dyrektorem Naczelnym Swarzędz Market S.A. Pan Andrzej Ornat jako Wiceprezes Zarządu Swarzędz Meble S.A. będzie nadzorował w grupie Swarzędz S.A. sprawy kadrowe, administracyjne, w tym gospodarowanie zbędnym majątkiem oraz sprawy jakości i ISO.
Pan Andrzej Ornat nie prowadzi innej działalności konkurencyjnej w stosunku do Swarzędz Meble S.A., nie jest wspólnikiem w konkurencyjnej spółce cywilnej ani w spółce osobowej, nie jest też członkiem organu spółki kapitałowej ani członkiem organu jekiejkolwiek innej konkurencyjnej osoby prawnej i nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.
Obecnie w skład Zarządu Swarzędz Meble S.A. wchodzą : Prezes Zarządu - Julian Nuckowski, który przejął bezpośredni nadzór nad sprawami finansowymi, Wiceprezes Zarządu - Józef Krzywiec (nadzór nad zaopatrzeniem, rozwojem produktu, produkcją i tzw. eksportem przerobowym w grupie Swarzędz S.A.) oraz Wiceprezes Zarządu Andrzej Ornat. Ponadto w Spółce funkcjonują prokurenci : Halina Czubak-Lulkiewicz (współpraca z instytucjami rynku kapitałowego) oraz Mirosława Słonecka (nadzór nad księgowością w grupie Swarzędz S.A.).
Data sporządzenia raportu: 07-10-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Omachel

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Swarzedz &lt;ZEDZ.WA&gt; 56/2003 zmiany w składzie Zarządu Swarzędz Meble S.A.