Święto rowerów na Tajwanie

Dominika Masajło
opublikowano: 02-03-2017, 22:00

Od 22 do 25 marca w Tajpej odbędzie się trzydziesta edycja Międzynarodowych Targów Rowerowych „Taipei Cycle”.

Tajwan uważany jest za „królestwo rowerów”, natomiast targi jednośladów za jedną z największych imprez tej branży na świecie. „Taipei Cycle” to uznana platforma zakupowa zaawansowanych, kompletnych rowerów i części dla branży rowerowej. Jak podają organizatorzy, na tegorocznej imprezie pojawi się ponad tysiąc wystawców, a wśród nich m.in. Merida, Maxxis, Kenda, Accell Group, Pon Bicycle Group oraz Shimano. Targi to możliwość poznania nowych produktów i trendów, a także udziału w seminariach i spotkaniach B2B.

W pawilonach tematycznych zaprezentowane zostaną najwyższej jakości produkty rowerowe z różnych stron świata. Obok obecnych już podczas poprzednich edycji pawilonów Konfederacji Europejskiego Przemysłu Rowerowego (CONEBI), Business France i Japan Bicycle Promotion Institute, na tegorocznym Taipei

Targi

Cycle po raz pierwszy pojawi się Pawilon Hiszpański zorganizowany przez Hiszpańską Izbę Handlową. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaprasza Taiwan Trade Center Warsaw — polski oddział Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA).

 

WAŻNA DATA

22-25.03

W tych dniach na Tajwanie odbędzie się „Taipei Cycle”.

WIĘCEJ INFORMACJI

Sandra Piotrowska Taiwan Trade Center Warsaw tel.: +22 370-52-14 e-mail: sandra@ttcw.it.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu