Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym wszczętym wobec dłużnika Eugeniusza Zielenkiewicza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą:

Materiał partnera
opublikowano: 12-12-2017, 09:45
aktualizacja: 12-12-2017, 09:47

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym wszczętym wobec dłużnika Eugeniusza Zielenkiewicza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą:
1) Hotel „Las Piechowice” Eugeniusz Zielenkiewicz w upadłości likwidacyjnej,
2) Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe „Las” Eugeniusz Zielenkiewicz w Piechowicach w upadłości likwidacyjnej, oferuje do sprzedaży przedsiębiorstwo, w skład którego wchodzą składniki wskazane w pkt-e I poniżej za cenę 31.700.000,00 (słownie: trzydzieści jeden milionów siedemset tysięcy) złotych, powiększoną o wartość:
1. Ceny zapasów i towarów, która ustalona będzie na dzień sprzedaży, według wartości księgowej;
2. Ceny nakładów inwestycyjnych, przez które rozumie się kwoty wydatkowane przez Syndyka po dacie ogłoszenia upadłości na ulepszenia i modernizacje, która ustalona będzie na dzień sprzedaży, według wartości księgowej;
3. Ceny nakładów przez które rozumie się kwoty wydatkowane przez Syndyka po dacie ogłoszenia upadłości na zakup ruchomości, która ustalona będzie na dzień sprzedaży jako suma wartości rynkowej poszczególnych ruchomości.
I. W skład przedsiębiorstwa wchodzą:
1. nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem hotelowo-przemysłowym, położona w Piechowicach przy ul. Turystyczna 8, działka nr 224 obręb ewidencyjny 0006 Piechowice 6 objęta księgą wieczystą numer JG1J/00021805/4;
2. nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Piechowicach przy ul. Turystyczna 8, działka nr 223/3 obręb ewidencyjny 0006 Piechowice 6 objęta księgą wieczystą numer JGJ/00082288/8;
3. Ruchomości:
a) Wyposażenie hotelu, maszyny i urządzenie techniczne, umożliwiające prowadzenie działalności w dotychczasowy profilu
b) Zapasy, towary.

Z przedmiotem sprzedaży można zapoznać się po uprzednim kontakcie z Kancelarią Syndyka Małgorzaty Anisimowicz. Kontakt: Kancelaria Syndyka Jelenia Góra ul. Klonowica 2 lok. 5b, od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1500, mail: m.anisimowicz@kancelaria-syndyka.pl, telefon 75 64 82 802.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Komunikaty / Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym wszczętym wobec dłużnika Eugeniusza Zielenkiewicza prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą: