Sypnęło zleceniami dla Asseco

GSU
opublikowano: 04-01-2018, 12:23
aktualizacja: 04-01-2018, 12:24

Początek roku to dobry okres w kontraktacji grupy Asseco Poland. W ciągu ostatnich dwóch ostatnich dni pozyskała pięć zleceń.

Asseco Poland zdobyło kontrakt w BGK za 1,6 mln zł na modyfikację  systemu bankowego def2000, a Asseco Data Systems kontrakt z miastem Bydgoszcz za 2,4 mln zł na asystę techniczną i konserwację oprogramowania Zintegrowanego Systemu OTAGO. W obu przypadkach zamówień udzielono bez publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie.

Asseco Poland pozyskało też zlecenie za 5,3 mln zł z Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa na usługi Asysty Technicznej i Konserwacji (ATiK) przy eksploatacji Oprogramowania zintegrowanego Systemu Informatycznego oraz z Kujawsko- Pomorskim Oddziałem Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia za 2,8 mln zł na modernizację serwera bazodanowego IBM Power System. W obu przypadkach zamówień udzielano w przetargach otwartych, w których została złożona jedna oferta.
Asseco South Eastern Europe, a dokładnie jego spółka rumuńska,  podpisało kontrakt na 3,8 mln RON (około 3,7 mln zł).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu