Szansa dla branży metalowej

SACH
21-10-2013, 00:00

Giełda kooperacyjna, konferencja, wizyty studyjne — to czeka przedsiębiorców, którzy pojadą do Saksonii.

Aby znaleźć zagranicznych kontrahentów z branży metalowej, wystarczy wyjechać tuż za zachodnią granicę. Okazją będzie szósta edycja Wschodniosaksońskich Dni Branży Metalowej, która odbędzie się 6-7 listopada w Budziszynie. Wydarzenie da możliwość promocji i zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Impreza organizowana jest przez Centrum Technologii i Inkubacji (TGZ Bautzen) oraz klaster „Budowa maszyn i obróbka metalu we Wschodniej Saksonii — TEAM 22”. W wydarzeniu weźmie udział około stu firm z Saksonii i sąsiadujących niemieckich krajów związkowych oraz przygranicznych regionów Polski i Czech. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na udział w tym wydarzeniu, mogą uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej polegającej na dwustronnych rozmowach biznesowych. W programie Dni Branży Metalowej jest także konferencja „Efektywność energetyczna w budowie maszyn” oraz dwie wizyty studyjne — w Zgorzelcu (zwiedzanie firmy Kopex-Famago zajmującej się budową maszyn dla górnictwa odkrywkowego) i czeskim Libercu (zwiedzanie firmy Trumpf, wytwórcy komponentów do maszyn i zautomatyzowanych magazynów).

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym program i formularz zgłoszeniowy, można znaleźć na stronie: http://www.een.org.pl/index. php/aktualnosci.2.html

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Szansa dla branży metalowej