Szczecińskie Gazele są zadowolone

Bogdan Tychowski
02-05-2005, 00:00

Przedstawiciele małych i średnich firm Zachodniopomorskiego nie kryją zadowolenia z udziału w rankingu „PB”

Tomasz Adamczyk

wiceprezes EPA w Szczecinie

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z wyróżnienia. Ta nagroda potwierdza, że obraliśmy słuszny kierunek rozwoju. Rzetelna firma, rzetelnie nagrodzona. Ogromne dzięki.

EPA to elektronika, pomiary i automatyka — tak zdefiniowaliśmy nasze działania, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki. Do dzisiaj jesteśmy wierni temu kierunkowi, poszerzając go jednak o nowe przedsięwzięcia, oparte na nowych technologiach: od radiokomunikacji poprzez automatykę przemysłową po energetykę wiatrową, od działalności na rzecz przedsiębiorstw lądowych po gospodarkę morską, od świadczenia pojedynczych usług serwisowych po ofertę kompleksowych inwestycji pod klucz. Jesteśmy postrzegani jako eksperci w zakresie: automatyki i pomiarów, systemów radiokomunikacji ruchomej lądowej, systemów radiokomunikacji, radionawigacji i automatyki morskiej, systemów łączności satelitarnej, stanowisk dyspozytorskich i zarządzania bezpieczeństwem.

Jacek Tokarski

Prezes zarządu Papirusa II w Stargardzie Szczecińskim

Podobnie jak w roku ubiegłym, w tym również P.P.H. Papirus II Sp. z o.o. zdobył prestiżowy tytuł — Gazelę Biznesu. Mimo iż rok ten był dla nas bardzo ciężki — wzrost konkurencji i słabnący kurs euro — uplasowaliśmy się na pozycji wyższej niż poprzednio.

Funkcjonujemy na rynku od 1992 r. W tym czasie zyskaliśmy sobie miano jednego z największych producentów wyrobów z papieru w Polsce. Nasza siedziba znajduje się w Stargardzie Szczecińskim. Zatrudniamy 180 osób i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, uzyskując dzięki temu dużą moc przerobową i wysoką jakość swoich produktów. Stale rozwijamy sieć przedstawicielstw na terenie kraju. Współpracujemy również z kontrahentami zagranicznymi. W zagranicznej ekspansji widzimy przyszłość firmy.

Edward Osina

prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego Calbud w Szczecinie.

Gazelę Biznesu otrzymaliśmy w dobrym okresie dla firmy. Ta nagroda z pewnością przyczyni się do pozyskania nowych kontraktów. Gratuluję pomysłu i zapewniam, że nie spoczniemy i zobaczymy się na przyszłorocznej gali.

Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud, mieszczące się w Szczecinie zostało powołane w 1991 r. Po ośmiu latach na polskim rynku postanowiliśmy rozszerzyć działalność i w kwietniu 1999 r. utworzyliśmy oddział firmy w miejscowości Oranienburg w Niemczech.

Od kilku lat realizujemy budowy i modernizacje w różnych rodzajach budownictwa dla inwestorów instytucjonalnych, prywatnych oraz spółdzielczych. Oprócz potencjału ludzkiego dysponujemy również własnym sprzętem do prowadzenia robót oraz własnymi środkami transportu.

Bogusław Rogowski

prezes ESSVE Poland w Szczecinie

To nasze kolejne wyróżnienie i mam nadzieję, że nie ostatnie. Ta nagroda nam pomaga — łatwiej działa nam się na polskim rynku. Jesteśmy bardziej wiarygodni.

Firma Essve Poland powstała w 1992 r. Wszystkie nowości na rynkach światowych w dziedzinie połączeń budowlanych są dostępne w firmie. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania szybkiego montażu, kompletny program połączeń budowlanych do wszystkich materiałów budowlanych, jak beton, stal i drewno.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bogdan Tychowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Strona główna / Szczecińskie Gazele są zadowolone