Szef CIR: Liszka jest rzecznikiem

PAP
opublikowano: 29-06-2008, 16:14

Agnieszka Liszka jest rzecznikiem rządu, we  wtorek poprowadzi konferencje prasową - w ten sposób szef Centrum Informacyjnego Rządu Jacek Filipowicz odpowiedział w niedzielę po południu na pytanie, czy Liszka ma zamiar zrezygnować z zajmowanej funkcji.

Dziennik.pl podał w niedzielę, że rzeczniczka rządu, po ponad pół roku, rezygnuje z pracy dla Donalda Tuska.

"Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że jest rzecznikiem i we wtorek poprowadzi normalnie konferencję prasową" - powiedział PAP Filipowicz. Dopytywany, czy po wtorku Liszka dalej będzie rzecznikiem, powiedział, że nie wie.

Dziennik.pl podał, że nieoficjalnie wiadomo, iż Liszka ma dość złej atmosfery w Kancelarii Premiera.

"Jestem nadal rzecznikiem rządu i zapraszam tradycyjnie na wtorkową konferencję po posiedzeniu rządu" - mówi cytowana przez gazetę rzeczniczka.

Według Dziennika, zgodnie z decyzją, która zapadła w ubiegłym tygodniu, właśnie we wtorek po posiedzeniu Rady Ministrów o dymisji Liszki ma poinformować sam premier.

Do czasu nadania tej depeszy PAP nie udało się skontaktować z Liszką, telefonów nie odbierali też ministrowie z Kancelarii Premiera.(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Szef CIR: Liszka jest rzecznikiem