Szefowie w mediach

Urszula Światłowska
opublikowano: 23-05-2005, 00:00

Najwięcej wzmianek o dyrektorach oraz prezesach firm w kwietniu 2004 r. ukazało się w „PB” — ogłosił Instytut Monitorowania Mediów.

Instytut opublikował kolejną edycję raportu „Bossowie polskiej gospodarki w mediach”. W prasie, radiu i telewizji najczęściej pojawiała się postać Wiktora Błądka, prezesa KGHM Polska Miedź (57 przekazów), na kolejnych pozycjach uplasowali się Marek Józefiak z Telekomunikacji Polskiej oraz Igor Chalupec z PKN Orlen. Najwięcej, bo 58, wzmianek o szefach firm ukazało się w „Pulsie Biznesu”. W kwietniowym raporcie pojawiły się nowe nazwiska, związane ze zmianami na stanowiskach prezesów wielkich firm: Bogusława Kułakowskiego z PTC zastąpił Tadeusz Kubiak, Krzysztofa Żyndula z Nafty Polskiej zastąpił Adam Sęk, zaś Jerzego Kamińskiego z Impexmetalu — Sławomir Masiuk.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Urszula Światłowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Media / Szefowie w mediach