Szkoła czeka na solidny remont

KA
opublikowano: 14-02-2012, 00:00

Złap kontrakt

Urząd Miejski w Brzegu zleci termomodernizację podległego mu zespołu szkół. Pierwsza część robót obejmuje m.in. demontaż rynien, okien, drzwi, grzejników żeliwnych i rur oraz ekranu z płyt azbestowych wraz z ich utylizacją. Potem należy m.in. zamontować nowe okna z PCV, grzejniki stalowe i wykonać tynki. A wszystko to przed 31 października 2012 r.

Roboty związane z instalacją centralnego ogrzewania mają się jednak zamknąć w okresie 20 czerwca-28 sierpnia. By walczyć o kontrakt, trzeba wykazać się wykonaniem w ostatnich pięciu latach dwóch ociepleń elewacji wraz z tynkiem strukturalnym o wartości co najmniej 500 tys. każda, dwóch remontów CO o takiej wartości i dwóch zleceń na wymianę stolarki okiennej również o wartości 500 tys. zł każde.

Referencja ma uzupełnić 1 mln zł w gotówce lub kredycie, polisa odpowiedzialności cywilnej o wartości 1 mln zł i 82 tys. zł wadium. Zabezpieczenie wykonania umowy to 10 proc. ceny brutto.

WAŻNA DATA

28.02

Tego dnia o godz. 10.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Lucyna Mielczarek, kierownik biura budownictwa i inwestycji tel.: 77-416 08 74 Krystyna Rosół, inspektor ds. zamówień publicznych tel.: 77-404 70 55.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy