Szkolenia dla lubuskich mikrofirm

MBE
opublikowano: 17-04-2012, 00:00

Mikroprzedsiębiorcy, którzy chcą sięgnąć po dotacje z UE, dowiedzą się, jak to zrobić na bezpłatnych spotkaniach informacyjnych.

Przedsiębiorcy z województwa lubuskiego zainteresowani otrzymaniem dotacji z Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach działania 2.1

Mikroprzedsiębiorstwa mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń. Departament Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, Sieć Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich oraz Lubuskie Punkty Konsultacyjne, czyli Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszają przedstawicieli mikrofirm do udziału w spotkaniach na temat konkursu nr LRPO/2.1/1/2012.

Dotyczą one przygotowania dokumentacji konkursowej, w szczególności wniosku o dofinansowanie z konkursu z działania 2.1 Mikroprzedsiębiorstwa. W ramach tego konkursu dotacje powędrują do mikroprzedsiębiorstw, które zaproponują wprowadzenie na rynek innowacji procesowej lub produktowej co najmniej na poziomie województwa lubuskiego. Czym mają być te innowacje?

Nowatorskim produktem, usługą lub procesem produkcyjnym, który firma ma zamiar zastosować w praktyce. Nie chodzi o modernizację, rutynowe ulepszenia poprawiające parametry techniczne czy funkcjonalność produktu ani sezonowe zmiany. Przedsiębiorcy zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniach powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.fundusze. lubuskie.pl. Najbliższe szkolenie zaplanowano na 18 kwietnia w Świebodzinie (Starostwo Powiatowe, ul. Kolejowa 2, sala sesyjna I piętro w budynku A) oraz na 19 kwietnia w Słubicach (Urząd Miasta, ul. Akademicka 1, sala na I piętrze nr 104).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Szkolenia dla lubuskich mikrofirm