Szkolenia PARP uczy, bawiąc

DCZ
opublikowano: 16-04-2010, 00:00

Szkolenia on-line zdobywają coraz większą popularność wśród przedsiębiorców z sektora małych i średnich firm.

Szkolenia e-learningowe to nie tylko suchy tekst. Mogą być również dobrą zabawą. Przekonują się o tym uczestnicy szkoleń Akademii Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Sceptycy, nie znający szkoleń, obawiają się nudy i monotonii. Tymczasem e-learning zapewnia zdobywanie wiedzy podczas quizów, testów i gier. Po szkoleniu okazuje się, że już się wie, jak napisać plan marketingowy, zarządzać firmą czy właściwie użyć narzędzi marketingowych. Uczestnicy są zaskoczeni tym, że dobrze się bawili, a jednocześnie zdobyli wiedzę, którą wykorzystują w pracy zawodowej.

Na portalu www.akademiaparp.gov.pl jest aż 18 szkoleń internetowych z pięciu dziedzin: zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i specjalistyczne, marketing i sprzedaż, zagadnienia finansowe i prawne oraz wiedza ogólna. Po zakończonym kursie on-line można sprawdzić nabytą wiedzę w praktyce, biorąc udział w grach. Obecnie na portalu są trzy gry decyzyjne. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak poradzimy sobie z łańcuchem dostaw, czy rozumiemy, jakie czynniki wziąć pod uwagę, startując w przetargu, oraz czy umiemy zarządzać innowacjami i technologią w przedsiębiorstwie.

Bezpłatną naukę za pośrednictwem portalu PARP mogą podjąć pracownicy sektora małych i średnich firm oraz osoby, które planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Zdobyta wiedza jest potwierdzana certyfikatem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu