Szpital potrzebuje pochylni

KA
opublikowano: 20-10-2011, 00:00

Złap kontrakt

Szpital Wojewódzki im. Świętego Łukasza w Tarnowie chce zlikwidować bariery architektoniczne na drogach prowadzących do zakładu rehabilitacji leczniczej. W związku z tym chce wybudować pochylnię dla niepełnosprawnych, której projekt budowalny już posiada.

O wykonanie pochylni mogą się ubiegać firmy, które w przeciągu ostatnich pięciu lat wykonały dwa zamówienia budowlane o wartości minimum 100 tys. zł każde, posiadają polisę odpowiedzialności cywilnej na kwotę 100 tys. zł i mają łącznie na rachunku bankowym lub w formie zdolności kredytowej 100 tys. zł.

Wadium nie jest wymagane.

Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena. Zamawiający oczekuje zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5 proc. wartości oferty brutto. Wymaga też udzielenia na wykonane roboty trzyletniej gwarancji, w ramach której wykonawca zobowiąże się do zastąpienia, naprawy lub wymiany, na własny koszt, wszystkich części lub elementów uznanych za wadliwe.

WAŻNA DATA

4.11

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Ich publiczne otwarcie nastąpi półtorej godziny później.

Kontakt:

Anna Nowicka tel.: 0-14 631 54 60 od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 e-mail: anowicka@lukasz.med.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Szpital potrzebuje pochylni