Szybszy leasing dla meblarzy

SW
opublikowano: 23-01-2018, 22:00

BZ WBK Leasing informuje o zmianach w ofercie dla małych i średnich przedsiębiorców.

Polegają one na rezygnacji z większości wymogów dokumentowych w przypadku finansowania leasingiem maszyn i urządzeń, w tym dla przemysłu drzewnego.

— Firmy zajmujące się obróbką drewna i produkcją stolarską szykują się na kolejny dobry rok. Porównanie pierwszych trzech kwartałów 2017 r. z analogicznym okresem 2016 r. pokazuje blisko 20-procentowy wzrost finansowania przedmiotów z dziedziny maszyn i urządzeń — tłumaczy Daniel Mrozek, dyrektor wsparcia sprzedaży w BZ WBK Leasing. Dla wielu transakcji zniknął także wymóg stosowania zabezpieczenia wekslowego. Leasingodawca stawia ponadto na szybsze decyzje o przyznaniu finansowania.Do tego, w przypadku autoleasingu, czyli finansowania zakupu nowych pojazdów, z którego mogą korzystać również firmy dopiero rozpoczynające działalność, maksymalna kwota została podniesiona ze 120 tys. zł do 150 tys. zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Szybszy leasing dla meblarzy