T-Bull finiszuje z grą mobilną w świecie cyberpunka

GSU
opublikowano: 20-01-2020, 12:07

Prace nad „InfiniteCorp”, która będzie połączeniem gry strategicznej i karcianej osadzonym w świecie cyberpunk, weszły w fazę finalizacji – podał T-Bull.

„InfiniteCorp” to grana urządzenia mobilne. W poniedziałek sklepy Google Play oraz App Store  wprowadziły ją w fazy odpowiednio pre-register i pre-order. Pre-register w Google Play polega na wyrażeniu przez graczy zainteresowania grą, co umożliwia otrzymanie przez nich powiadomienia w dniu premiery gry, jednak  nie są zobowiązani do nabycia aplikacji. Natomiast w App Store już na etapie pre-order od użytkowników pobierana jest opłata za grę. W obu sklepach gra ma zostać udostępniona w ciągu trzech miesięcy.

Gra będzie dystrybuowana w nieoferowanym obecnie przez T-Bull modelu premium. Formuła ta ma stanowić dywersyfikację dla gier w modelu free to play.

W „InfiniteCorp” gracz wciela się w rolę pracownika megakorporacji mającej bezpośredni wpływ na losy świata. 

„Rozgrywka będzie opierać się na dokonywaniu wyborów między różnymi rozwiązaniami fabularnymi, a każde z nich ma przekładać się na relacje gracza z pozostałymi cyber-korporacjami i będzie niosło ze sobą konsekwencje, które w rezultacie pozwolą graczowi odkrywać nawet setki linii fabularnych. Mechanika gry oparta będzie na stawianiu gracza przed dylematami i zmuszaniem go do wyboru rozwiązania. Natomiast każdy wybór będzie powodował realizację innej fabuły” – podał T-Bull.

987c9ee0-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Rynek gier
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
Rynek gier
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy