Czytasz dzięki

Tajwańska szansa dla firm technologicznych

opublikowano: 11-04-2019, 22:00

Na początku maja w Warszawie polscy przedsiębiorcy będą mogli nawiązać współpracę biznesową z tajwańskimi spółkami z branży telekomunikacyjnej, smart city i internetu rzeczy.

Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego. Warto podkreślić, że tajwański rynek jest światowym ośrodkiem zaawansowanych technologii. Polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także zapoznania się z najnowszymi trendami i nowościami w sektorze IT, smart city i internetu rzeczy.

Swoją obecność podczas spotkania zapowiedzieli już szefowie takich tajwańskich firm, jak AverMedia (producent urządzeń związanych z obrazowaniem cyfrowym), Gemtek Technology (spółka specjalizująca się w rozwiązaniach telekomunikacyjnych) i In Shape (z branży ICT). Program wydarzenia przewiduje również seminarium informacyjne.

Wydarzenie odbędzie się w hotelu InterContinental przy ul. Emilii Plater 49. Udział jest bezpłatny.

WAŻNA DATA

13.05

Tego dnia odbędą się spotkania B2B z tajwańskimi przedsiębiorcami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Sławomir Biederman slawomir_biedermann@ parp.gov.pl

Sandra Piotrowska sandra@ttcw.it.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane