Tajwańskie firmy przyjadą do stolicy

Dominika Masajło
opublikowano: 09-08-2017, 22:00

18 września w Warszawie (hotel InterContinental) odbędzie się bezpłatne spotkanie z grupą 14 przedsiębiorców z Tajwanu, którzy poszukują nad Wisłą partnerów biznesowych.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Taiwan Trade Center Warsaw. Spotkanie jest dla polskich firm szansą na nawiązanie kontaktów i podjęcie współpracy handlowej. Warto zauważyć, że Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów wymagających specjalistycznego know-how. Przyjeżdżający do Polski przedsiębiorcy reprezentują wiele branż, m.in. maszynową, komponentów elektronicznych, produktów ICT i samochodową. Rozmowy mają charakter indywidualny i będą umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy http://goo.gl/QYhsc8 lub skontaktować się z biurem Taiwan Trade Center Warsaw w celu ustalenia godzin spotkania.

WAŻNA DATA: 8.09

Do tego dnia przedsiębiorcy zainteresowani udziałem powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy.

WIĘCEJ INFORMACJI: Paweł Kotański tel.: +48 22-370-52-13 e-mail: pawel@ttcw.it.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu