Tanieje olej napędowy z PKN Orlen

Polska Agencja Prasowa SA
17-06-2005, 19:25

PKN Orlen obniża od soboty, 18 czerwca, hurtowe ceny oleju napędowego o 34 zł na tysiąc litrów. Ceny benzyny nie ulegną zmianie - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

PKN Orlen obniża od soboty, 18 czerwca, hurtowe ceny oleju napędowego o 34 zł na tysiąc litrów. Ceny benzyny nie ulegną zmianie - poinformowała spółka w piątkowym komunikacie.

    Decyzja PKN Orlen oznacza, iż w sprzedaży detalicznej olej napędowy może stanieć około 3 gr na litrze - ostatecznie o terminie i wielkości korekty cen zdecydują właściciele stacji paliw. W tym roku będzie to 16. obniżka ceny oleju napędowego w PKN Orlen. W tym czasie paliwo to drożało tam 28 razy. W przypadku cen benzyny płocki koncern wprowadził od początku roku 37 podwyżek i 21 obniżek.

    Od soboty hurtowe ceny oleju napędowego w PKN Orlen wynosić będą: Ekodiesel - 2881 zł za tysiąc litrów; Standard 25, Super - 2901 zł za tysiąc litrów.

    Nie zmienią się hurtowe ceny orlenowskiej benzyny: bezołowiowa Super Plus 98 - 3185 zł za tysiąc litrów; bezołowiowa Eurosuper 95 - 3119 zł za tysiąc litrów.

    Ostatnią korektę cen paliw PKN Orlen wprowadził w piątek, 17 czerwca. W wyniku tej decyzji o 25-26 zł na tysiąc litrów, czyli około 3 gr na litrze, zdrożała tam benzyna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Tanieje olej napędowy z PKN Orlen