Tanieje olej napędowy z PKN Orlen

(Tadeusz Stasiuk)
09-11-2006, 18:48

PKN Orlen obniża od piątku, 10 listopada, hurtowe ceny oleju napędowego o 16 zł na tysiąc litrów. Hurtowe ceny benzyny w płockim koncernie nie ulegną zmianie - poinformowała w czwartek spółka.

PKN Orlen obniża od piątku, 10 listopada, hurtowe ceny oleju napędowego o 16 zł na tysiąc litrów. Hurtowe ceny benzyny w płockim koncernie nie ulegną zmianie - poinformowała w czwartek spółka.

Od piątku hurtowe ceny oleju napędowego w PKN Orlen wynosić będą: Ekodiesel - 2 tys. 780 zł za tysiąc litrów; Standard 25, Super - 2 tys. 820 zł za tysiąc litrów. O terminie i wielkości korekty cen detalicznych zdecydują właściciele stacji.

Nie zmieniają się hurtowe ceny orlenowskiej benzyny, które wynoszą nadal: bezołowiowa Eurosuper 95 - 2 tys. 810 zł za tysiąc litrów; bezołowiowa Super Plus 98 - 2 tys. 835 zł za tysiąc litrów.

W tym roku będzie to 92. obniżka cen oleju napędowego w PKN Orlen. W tym czasie paliwo to drożało tam 83 razy. W przypadku cen benzyny płocki koncern wprowadził od początku roku 99 podwyżek i 86 obniżek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Tanieje olej napędowy z PKN Orlen