TDJ Estate planuje budowę 3. fazy Os. Franciszkańskiego w Katowicach

ISBNews
03-02-2016, 15:59

TDJ Estate sprzedał dotychczas 100 ze 192 mieszkań w ramach II etapu Osiedla Franciszkańskiego w Katowicach i planuje rozpoczęcie budowy i sprzedaży lokali trzeciej fazy projektu w II kw. tego roku, podał deweloper.

"Aktualnie trwa procedura uzyskania pozwolenia na budowę trzeciego etapu inwestycji. Jej rozpoczęcie, któremu towarzyszyć będzie także udostępnienie nowej oferty lokali oraz start sprzedaży, planowane jest na II kwartał 2016 r." - czytamy w komunikacie

W ramach kolejnej fazy realizacji Osiedla Franciszkańskiego powstanie blisko 250 mieszkań o metrażu w granicach od 26 m2 do 96 m2. "Obecnie finalizujemy projekty wykonawcze sześciu nowych, jednosegmentowych budynków, które architektonicznie będą nieznacznie różniły się od dotychczas zrealizowanych" - podano również.

Osiedle Franciszkańskie jest zlokalizowane przy ul. Kijowskiej w Katowicach. Na terenach nabytych przez TDJ Estate docelowo powstanie blisko 1 300 mieszkań.

TDJ Estate jest jednym z pięciu filarów firmy inwestycyjnej TDJ, która od ponad 30 lat prowadzi działalność w wielu sektorach gospodarki. TDJ Estate realizuje inwestycje w sektorze nieruchomości, w tym głównie nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, magazynowo-logistycznych, gruntowych i inwestycje w projekty bazujące na land developingu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / TDJ Estate planuje budowę 3. fazy Os. Franciszkańskiego w Katowicach