Te ekstremizmy jakoś się rozwiały - ale tamte wiszą

Jacek Zalewski
opublikowano: 16-06-2003, 00:00

Business Centre Club już po raz dwunasty zaprosił swoich członków i przyjaciół z całego kraju na Letnią Wielką Galę BCC. Sobotni rodzinny piknik na torach wyścigów konnych na warszawskim Służewcu odbywał się pod hasłem „Firmy BCC — firmami Unii Europejskiej”. Na stoiskach prezentowali się laureaci Medalu Europejskiego, przyznawanego przez UKIE i BCC wyrobom i usługom spełniającym wymogi konkurencyjności na unijnym rynku.

27 firm członkowskich BCC otrzymało Diamenty do posiadanych już Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu. Statuetka taka przyznawana jest firmie tylko raz (podczas Wielkiej Gali BCC w karnawale), natomiast wielokrotnie przyznawane Diamenty stają się potwierdzeniem utrzymywania wysokiej formy w kolejnych latach.

Otwierając piknik, prezes BCC Marek Goliszewski wspomniał — nawiązując do zbierających się deszczowych chmur — o ekstremizmach gospodarczych i politycznych, ciężko wiszących nad środowiskiem biznesowym. Ekstremizmy pogodowe szczęśliwie wkrótce się rozwiały i impreza odbywała się w pełnym słońcu. Niestety, prognozy dla przedsiębiorczości w Polsce tak pomyślne nie są...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Zalewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Te ekstremizmy jakoś się rozwiały - ale tamte wiszą