Telekom Polska <TPSA.WA> Wniosek o dopuszczenie Programu obligacji TP S.A. do obrotu na CeTo.

&amp;amp;quot;PIA PIASECKI&amp;amp;quot; Spółka Akcyjna
opublikowano: 08-11-2002, 20:33

WNIOSEK O DOPUSZCZENIE PROGRAMU OBLIGACJI TP S.A. DO OBROTU NA CETO.

RAPORT BIEŻĄCY 79/2002

Zarząd Telekomunikacji Polskiej S.A. ("TP S.A") informuje, że w dniu 8 listopada 2002 r. złożony został wniosek o dopuszczenie Programu obligacji TP S.A. do obrotu na regulowanym rynku pozagiełdowym dla Obligacji, prowadzonym przez CeTo (Centralna Tabela Ofert S.A. z siedzibą w Warszawie). Na dzień złożenia wniosku liczba obligacji TP S.A. objętych Programem nie jest określona. Limit Programu emisji obligacji TP S.A. wynosi 1 000 000 000 zł. O dopuszczeniu do obrotu publicznego obligacji, które zostaną wyemitowane w ramach tego Programu, TP S.A. informowała w raporcie bieżącym 76/2002. Dopuszczenie obligacji TP S.A. do obrotu publicznego nastąpiło w oparciu o art. 68 w związku z art. 61 ust. 1 ustawy Prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi.

Zarząd TP S.A. informuje również, że w dniu dzisiejszym Prospekt emisyjny obligacji TP S.A. został udostępniony do publicznej wiadomości a skrót prospektu został opublikowany w Gazecie Giełdy "Parkiet".

Data sporządzenia raportu: 08-11-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: &amp;amp;quot;PIA PIASECKI&amp;amp;quot; Spółka Akcyjna

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu