Telekonferencja już za nami

Kamil Kosiński
04-05-2005, 00:00

Dyskusja ekspertów o problemach biznesu już za nami. Przy okazji zaprezentowano najnowszą wersję systemu Microsoft Navision.

W pięciu miastach Polski można było wziąć udział w dyskusji ekspertów pod hasłem „Czy istnieje technologia osiągnięcia sukcesu? — spojrzenie ekspertów na ry- nek małych i średnich firm w Polsce”. Dotyczyła oceny sytuacji małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce oraz ich przyszłości w kontekście Unii Europejskiej, a odbyła się w czwartek 28 kwietnia.

W panelu wzięli udział: Marek Zuber, ekonomista i analityk rynków finansowych, Dariusz Rosati, były członek Rady Polityki Pieniężnej, Jerzy Głuszyński, wiceprezes Pentora, oraz Paweł Czajkowski, dyrektor handlowy Hewlett-Packard Polska. W dyskusji uczestniczył również Jacek Myrcha z Microsoftu — firmy będącej organizatorem sympozjum.

Zasadnicza część dyskusji ekspertów odbyła się w warszawskim hotelu Jan III Sobieski. Była jednak transmitowana do centrów konferencyjnych w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku, a dzięki łączom wideokonferencyjnym zgromadzeni tam biznesmeni mogli również zadawać pytania panelistom.

Imprezie towarzyszyła premiera najnowszej wersji produktu z rodziny Microsoft Business Solutions — systemu Microsoft Navision 4.0. W drugiej części konferencji, która była prowadzona indywidualnie dla każdego miasta, odbyły się prezentacje certyfikowanych partnerów wdrożeniowych Microsoft Navision. Demonstracje dotyczyły również systemu Microsoft Business Solutions-Navision 4.0 w zarządzaniu procesami produkcyjnymi oraz szybkim reagowaniu na zdarzenia w łańcuchu dostaw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Telekonferencja już za nami