TelforceOne skupi się na poprawie rentowności w bieżącym roku

ISBNews
23-03-2015, 08:11

TelforceOne chce w tym roku koncentrować się na poprawie rentowności grupy poprzez wzrost sprzedaży własnych produktów premium, poinformował zarząd spółki.

"W rok 2015 wkroczyliśmy z nowymi, ambitnymi celami oraz precyzyjnie opracowanym planem ich realizacji. W tym roku będziemy koncentrować się głównie na wykorzystaniu wypracowanej pozycji rynkowej do poprawy rentowności grupy, głównie realizując działania rynkowe i marketingowe mające skłaniać kluczowych odbiorców do większego udziału produktów premium naszych marek" - napisał zarząd TelforceOne w liście do akcjonariuszy.

TelForceOne to czołowy polski importer, dystrybutor oraz producent urządzeń mobilnych i akcesoriów do nich. Spółka tworzy grupę kapitałową, która od marca 2007 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Posiada sieć partnerów w Polsce i Europie oraz nowoczesne Centrum Dystrybucyjno-Logistyczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / TelforceOne skupi się na poprawie rentowności w bieżącym roku