Tesco poinformuje o możliwości odpisania 1 proc. podatku na Caritas

(Marek Druś)
02-03-2006, 12:43

W marcu i kwietniu Tesco będzie informowała swoich klientów o możliwości przekazania 1 proc. podatku na rzecz Caritas w Polsce. Ta inicjatywa to część stałej współpracy, którą Tesco i Caritas kontynuują od czterech lat.

W marcu i kwietniu Tesco będzie informowała swoich klientów o możliwości przekazania 1 proc. podatku na rzecz Caritas w Polsce. Ta inicjatywa to część stałej współpracy, którą Tesco i Caritas kontynuują od czterech lat.

Ulotki z dokładnymi instrukcjami jak przekazać 1 proc. podatku, klienci odnajdą we wszystkich 65 sklepach Tesco na stojakach z gazetkami promocyjnymi oraz na stronie www.tesco.pl. Dodatkowo, informacja o akcji będzie umieszczona na paragonach kasowych przez ostatnie dwa tygodnie kwietnia.

- Tygodniowo sklepy Tesco odwiedza 3 miliony osób. Jest więc ogromna szansa, że akcja ta zostanie zauważona i że wiele osób przekaże część swojego podatku na rzecz Caritas – powiedział Wojciech Sokół, dyrektor Działu Korporacyjnego Tesco Polska.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Tesco poinformuje o możliwości odpisania 1 proc. podatku na Caritas