TIM rozważa podwyższenie prognozy na 2006 r.

(Marek Druś)
opublikowano: 04-12-2006, 20:20

TIM rozważa możliwość podniesienia prognozy wyników finansowych na 2006 rok w związku z lepszymi, od oczekiwanych, wynikami - poinformowała spółka w poniedziałkowym komunikacie.

TIM rozważa możliwość podniesienia prognozy wyników finansowych na 2006 rok w związku z lepszymi, od oczekiwanych, wynikami - poinformowała spółka w poniedziałkowym komunikacie.

Prognoza TIM na 2006 rok zakłada, że zysk netto spółki ma wynieść 25,5 mln zł, zysk operacyjny - 35 mln zł, a przychody 390 mln zł.

"Mając na uwadze fakt, iż przychody za 11 miesięcy 2006 roku wyniosły 356,6 mln zł, co stanowi wzrost w wysokości około 60 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Zdaniem zarządu TIM jest bardzo prawdopodobne, iż spółka osiągnie w 2006 roku wyniki lepsze od prognozowanych. Z uwagi na powyższe zarząd rozważa możliwość zmiany prognozy" - napisano w komunikacie.

TIM osiągnął w listopadzie 44,4 mln zł przychodów ze sprzedaży.

"Listopad jest najlepszym miesiącem pod względem wysokości osiągniętych przychodów w historii spółki" - podano w komunikacie.

Po trzech kwartałach bieżącego roku TIM wypracował 17,5 mln zł zysku netto i 23 mln zł zysku operacyjnego.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane