Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

PAP
opublikowano: 11-04-2010, 16:56

Kondukt z trumną z ciałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego przejeżdża ulicami Warszawy. Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują przejazd.

W hołdzie prezydentowi, niektórzy rzucają na ulice kwiaty, żegnają się. Wiele osób płacze.

Na trasie przejazdu licznie zgromadzeni w ciszy i skupieniu obserwują przejazd. Najwięcej osób zebrało się przed Pałacem Prezydenckim. Ale już w okolicach placu Zawiszy pobocza oraz okoliczne przystanki szczelnie wypełnione były ludźmi.

Uroczysty kondukt powoli przejeżdża ulicami Żwirki i Wigury, Krzyckiego, Raszyńską, Alejami Jerozolimskimi, przez rondo Dmowskiego, Marszałkowską, przez Plac Bankowy, Senatorską, Miodową i Krakowskim Przedmieściem do Pałacu Prezydenckiego. (PAP)

Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny

Zdjęcia TVN24

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Tłumy warszawiaków w milczeniu obserwują kondukt żałobny